אביר - מודיעין וביטחון

לוגו אתר אביר מודיעין וביטחון
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מודיעין חקירות ומבצעים מיוחדים

צרו איתנו קשר

2217*

התקשרו או מלאו את טופס צור קשר

חדשות

חקירות בנושאי אישות, התנהגות פסולה, הפרת אמון

חקירות בנושאי אישות התנהגות פסולה הפרת אמון - אביר ביטחון ומודיעין

פעם תהליך הנישואים ו/או הגירושין היו פשוטים יחסית. היום הרבה פחות…

 • היעדרות בלתי מוסברת או ממושכת של בן/ת הזוג מהבית?
 • התנהגות לא רגילה?
 • שיחות טלפון ממושכות?
 • חושד/ת שבעלך/אישתך בוגד/ת בך?
 • רוצים לדעת איך, עם מי, מתי ואיפה?
 • מעוניינים לדעת מה הנכסים שמחזיק/ה בן/בת הזוג לקראת הנישואים או הגירושין?
 • מעוניינים בביצוע חקירה כלכלית על הצד שכנגד?


ננסה לעשות מעט סדר בכל מה שרצית לדעת (כמעט) ולא העזת לשאול או לא ידעת את מי…

חקירות בנושאי אישות עוסקות בשלל נושאים הקשורים בתחום האישי והמשפחתי, כדוגמת גירושין, בגידה, ניצול מיני, אלימות ועוד.

אחוז הגירושין במדינת ישראל עומד כיום על קרוב ל- 50%.

ישנם גירושים המתבצעים בהסכמה הדדית ובאווירה טובה, אך ברוב המקרים מדובר על תהליך אשר מלווה בחיכוכים, האשמות הדדיות, שקרים והסתרת מידע, כאשר בלב העניין עומדות המחלוקות הפיננסיות והרומנטיות.
לעיתים בדיקה/חקירה מוקדמת לא באה רק בעקבות כך, אלא יכולה למנוע מצבים של חיכוכים, חשדנות והאשמות, ועוזרת להביא לתהליך פרידה חלק וזורם וכן לחיסכון רב הכרוך בהוצאות לעורכי דין.

חקירות אישות הן, למעשה, חקירות חשד לבגידה, העלמת מידע פיננסי או חוסר נאמנות של אחד מבני הזוג, כמו גם שלילת החשד והפרכתו. חקירות מסוג זה נחוצות במיוחד כאשר אחד מבני הזוג רוצה לקדם את תהליך הגירושין ולהוכיח את טענותיו כלפי בן או בת הזוג בבית המשפט או בבית הדין הרבני.

לפי הדין העברי, בבית הדין הרבני הבעל הבוגד אינו מפסיד דבר פרט למבוכה וכבוד. עם זאת, חשוב להוכיח את בגידתו על ידי חקירת אמת, וניתן להשתמש בבגידה ככלי אסטרטגי/עילה שמקל על הליך הגירושין. לעומת זאת, מעמדה המשפטי של האישה הבוגדת הופך אותה, על פי ההלכה היהודית, למורדת בבעלה ובמקרה של גירושין, האישה הבוגדת מפסידה את זכותה לקבל מזונות אישה. כך שישנה חשיבות רבה לממצאי החקירה.

חוקר פרטי, אשר מתמחה בתחום האישות (כדוגמת החוקרים המועסקים ב"אביר"), יסייעו לכם בהכוונה למציאת דרך הפעולה המהירה ביותר, היעילה ביותר ולעיתים הכלכלית ביותר.

העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה עם עורכי הדין שלכם, במטרה לאפשר הצגת ראיות קבילות בפני בית הדין או בית המשפט לענייני משפחה, במידה והחשד אכן התגלה כמוצדק.
במקביל לחשדות על רקע רומנטי, נדרש החוקר הפרטי לבצע גם חקירת יכולת פיננסית. חקירה זו רלוונטית במקרים של גירושין בהם אתם מבקשים לחשוף את הונו של הצד השני. הדבר נפוץ בייחוד במקרים בהם ישנם ילדים, אך לא רק.
חקירת היכולת הכלכלית נותנת תמונת מצב ברורה מאוד לגבי היקף יכולתו של הצד שכנגד,לשלם דמי מזונות ולסייע כלכלית בגידול ותחזוקת הילדים.
החוקר הפרטי יסייע למצוא את הראיות המתאימות להעלמת הרכוש או ההכנסות, שיעזרו להוכיח בפני בית המשפט ובית הדין את תרגילי ההונאה בהם נקט הצד שכנגד.


יש כמה דוגמאות מוכרות שיעזרו בהמחשה:

 1. רישום רכב על שם צד ג' ושימוש בו ב"מנהג בעלים" – החוקר יוכיח כי הרישום פיקטיבי והצד המעלים הוא, בעצם, הבעלים הבלעדי של הרכב.
 2. גובה תשלום המזונות – לא מעט קורה כי האב טוען למצב כלכלי מוגבל כדי לשלם גובה מינימאלי של מזונות. ראיות קבילות בבית המשפט, המוכיחות טענות שונות באשר למצבו הכלכלי של האב, משפיעות על פסיקת גובה המזונות שישלם האב לילדיו.
  אנו נאסוף מידע אודות בן/ת זוגו של מזמין החקירה, בצורה חוקית ובהתאם לחוק הישראלי. איסוף המידע כולל מידע על חשבונות סודיים, חובות, נכסים, מעשיו בשעות הפנאי, מקומות הבילוי בהם הוא נצפה, האנשים איתם הוא מתרועע, מעשיו במקום עבודתו והרשימה עוד ארוכה.
  אנו ב"אביר" מתמחים בניהול תיקי חקירות אישות. ניסיון החברה רב-השנים, הובילו לפיתוח תוכנית עבודה מקצועית ובעלת אחוזי חשיפה מהגבוהים בתחום תיקי הבגידה וההונאה.
  החקירות מבוצעות ע"י צוותים מיומנים ויצירתיים, אשר נעזרים במיטב האמצעים ובטכנולוגיה מתקדמת.
  החקירות מתנהלות ע"י חוקרים פרטיים, בעלי רישיונות מטעם משרד המשפטים, דבר אשר נותן תוקף משפטי לממצאי החקירה בבתי המשפט. החקירות מתקיימות בדיסקרטיות ובכפיפות לחוק הגנת הפרטיות.
בודק...