אביר - מודיעין וביטחון

לוגו אתר אביר מודיעין וביטחון
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מודיעין חקירות ומבצעים מיוחדים

צרו איתנו קשר

2217*

התקשרו או מלאו את טופס צור קשר

חדשות

אביר נלחמת בפשיעה החקלאית

במבצע של אביר מודיעין וביטחון, נתפסו הלילה גנבי עופות בקיבוץ אפק. רכזי המודיעין של אביר עקבו אחרי החוליה שכללה עובד במקום בשיתוף פעולה עם תושב

קרא עוד »

למשרד חקירות אביר יכולת ייחודית לאיסוף מודיעין, ביצוע חקירות ממוקדות וכן תכנון והוצאה לפועל של מבצעים מיוחדים.

חטיבת החקירות באביר מעסיקה את טובי החוקרים בארץ והייתה שותפה לפיצוח ופיענוח של אלפי תיקי חקירה מורכבים והבאת ראיות שסועיו ללקוחותיה בהוכחת טענותיהם בערכאות המשפטיות.

לאור עומס העבודה במשטרה, נוצר מצב בו היא מתעדפת טיפול בתיקים בעלי אופי של אלימות קשה וסמים ודוחה את הטיפול בתיקים אשר אינם עומדים על סדר יומה כמו למשל גניבות ממפעלים, הונאה בחברות, סכסוכי שכנים, גניבות מהמעביד, בגידות, איתור נעדרים, חקירות כלכליות ואיתור נכסים ועוד.

במקרים אלה ורבים אחרים כל שנותר לאזרח הוא לפנות לעזרתו של חוקר פרטי שיסייע בידיו להשיג את הראיות הנדרשות ואיתן לפעול.
במקרים רבים גם באירועים פליליים לכאורה כמו אלימות במשפחה, אלימות בגני ילדים, הטרדות מיניות ועוד תפעל המשטרה רק לאחר שהמתלונן יציג ראיות חד משמעיות לביצוע העבירה וזאת ניתן להשיג רק באמצעות חוקר פרטי.

בנושאים כלכליים אין במדינת ישראל כמו במדינות אחרות גוף אשר יסייע לאזרח לגבות חובות ובדרך כלל יפנו אותו לאתר את החייב ונכסיו באופן עצמאי. לחוקר פרטי יש את היכולות להגיע למידע אותו מנסה להסתיר החייב ובכלל זה לאתר אותו פיזית בארץ ובעולם וכן לאתר נכסים על שם החייב או בשימושו אשר בדרך כלל יוסוו בשיטות מתוחכמות מעיניי כול.

בתחום העסקי מסחרי – המודיעין והחקירות הם אחד מהכלים המרכזיים המשמשים את מנהל הביטחון רכז המודיעין והנהלת הארגון כדי להגיע למידע אמין ומבוסס שיאפשר לחברות וארגונים לקבל החלטות, להגן על עצמן מול אנשים ופעולות שנועדו לפגוע בהן ובנכסיהן בשמירה על האינטרסים של הארגון. אביר, בנוסף על המודיעין והחקירות שנותנת כחלק משירות ניהול הביטחון בארגונים, נותנת גם שירות של חקירות ממוקדות במקרים ספציפיים של חשדות ממוקדים. אביר מבצעת עבור לקוחותיה את כל סוגי החקירות – חקירות שטח, חקירות פרונטאליות, חקירות זירה, חקירות סייבר.

בתחום הפרט והמשפחה – החקירות הפרטיות הן לעיתים המוצא היחיד של האזרחים במקרים רבים בהם הם נקלעים לבעיות הנוגעות למגוון תחומי החיים ורצונם להשיג ראיות לצורך הצגתן בפני רשויות החוק, בתי המשפט, ואפילו בקרב בני משפחתם – חקירות איתור רכוש ואנשים, איתור נעדרים, חקירות אישות, אלימות במשפחה, עברות מין ועוד.

משרד חקירות אביר מגישה דו"חות חקירה מוקפדים לטובת שימוש עתידי של לקוחותיה בפני פורומים שונים.

גולשים מחפשים – חוקר פרטי, חוקר פרטי בדרום, חוקר פרטי במרכז, חוקר פרטי מומלץ. רוצים להתייעץ? לחצו כאן ליצירת קשר

מבצעי מודיעין

מבצעי מודיעין

ידע הוא כוח והבסיס עליו אנשים בעמדות שונות מקבלים החלטות. ע"מ לקבל את ההחלטות הנכונות, קיימת חשיבות רבה לבססן על מידע אמיתי, אמין ומלא. אחת

קרא עוד »
איתור נעדרים וחייבים - אביר ביטחון ומודיעין

איתור נעדרים וחייבים

מדי שנה מתקבלות במשטרת ישראל, כ– 4,000 הודעות על נעדרים ישראלים בארץ ובחו"ל.כאחוז אחד מהנעדרים לא מאותר בשנה הראשונה להיעדרות.בישראל כיום 34 נעדרים שלא נודעו

קרא עוד »
בודק...