usarueshe

חקירות אישות – הדרך לגילוי האמת

בעלך/אישתך בוגד/ת בך? רוצים לדעת איך, עם מי, מתי ואיפה? נמצאים בהליך גירושין? מעוניינים בביצוע חקירה כלכלית על הצד שכנגד? ניתן, בהחלט, להסיר את הספק ולמנוע עגמת נפש. על חקירות אישות ומה שביניהן

אחוז הגירושין במדינת ישראל עומד כיום על קרוב ל- 50%. ישנם גירושים המתבצעים בהסכמה הדדית ובאווירה טובה, אך ברוב המקרים מדובר על גירושים אשר מלווים בחיכוכים, האשמות הדדיות, שקרים והסתרת מידע, כאשר בלב העניין עומדות המחלוקות הפיננסיות והרומנטיות. עקב ריבוי התופעה, יותר ויותר אנשים רוצים לבדוק האם בן או בת הזוג בוגדים או נאמנים להם. החשש המקנן הוא נושא שכיח וכאוב. ואכן, למרות חוסר הנעימות ישנם מצבים בהם עדיף להתמודד עם המציאות כפי שהיא, מבלי שהחשד יוסיף לפגוע במרקם הזוגי.

חקירות אישות הן, למעשה, חקירות חשד לבגידה, העלמת מידע פיננסי או חוסר נאמנות של אחד מבני הזוג, כמו גם שלילת החשד והפרכתו. חקירות מסוג זה נחוצות במיוחד כאשר אחד מבני הזוג רוצה לקדם את תהליך הגירושין ולהוכיח את טענותיו כלפי בן או בת הזוג בבית המשפט או בבית הדין הרבני.
לפי הדין העברי,בבית הדין הרבני הבעל הבוגד אינו מפסיד דבר פרט למבוכה וכבוד. עם זאת, חשוב להוכיח את בגידתו על ידי חקירת אמת, וניתן להשתמש בבגידה ככלי אסטרטגי/עילה שמקל על הליך הגירושין. לעומת זאת, מעמדה המשפטי של האישה הבוגדת הופך אותה, על פי ההלכה היהודית, למורדת בבעלה ובמקרה של גירושין, האישה הבוגדת מפסידה את זכותה לקבל מזונות אישה. כך שישנה חשיבות רבה לממצאי החקירה.

חוקר פרטי, אשר מתמחה בתחום האישות,כדוגמת החוקרים המועסקים ב"אביר" יסייעו בהכוונה של הלקוח למציאת דרך הפעולה המהירה ביותר, היעילה ביותר ולעיתים הכלכלית ביותר וזאת בשיתוף פעולה עם עורכי הדין של הלקוח, במטרה לאפשר הצגת ראיות קבילות בפני בית הדין או בית המשפט לענייני משפחה, במידה והחשד אכן התגלה כמוצדק.

לעיתים קרובות נדרש החוקר הפרטי, במקביל לחשדות על הרקע הרומנטי, לבצע גם חקירת יכולת פיננסית. חקירה זו רלוונטית במקרים של גירושין בהם הצד הפונה מבקש לחשוף את הונו של הצד הנחקר, בייחוד במקרים בהם ישנם ילדים. שכן, חקירת היכולת הכלכלית נותנת תמונת מצב מאוד ברורה לגבי היקף יכולתו של הצד שכנגד לשלם דמי מזונות ולסייע כלכלית בגידול ותחזוקת הילדים.
החוקר הפרטי יסייע למצוא את הראיות המתאימות להעלמת הרכוש או ההכנסות ולהוכיח בפני בית המשפט ובית הדין את תרגילי ההונאה בהם נקט הצד שכנגד. דוגמה מוכרת היא רישום רכב על שם צד ג' ושימוש בו במנהג בעלים. החוקר יוכיח כי הרישום פיקטיבי והצד המעלים הוא, בעצם, הבעלים הבלעדי של הרכב. דוגמה נוספת היא גובה תשלום המזונות. לא מעט קורה כי האב טוען למצב כלכלי מוגבל כדי לשלם גובה מינימאלי של מזונות. ראיות קבילות בבית המשפט, המוכיחות טענות שונות באשר למצבו הכלכלי של האב, משפיעות על פסיקת גובה המזונות שישלם האב לילדיו/

תפקידו של החוקר הפרטי במקרים אלה הוא, אם כן, לאסוף מידע אודות בן זוגו של מזמין החקירה, בצורה חוקית ובהתאם לחוק הישראלי. איסוף המידע כולל מידע על חשבונות סודיים, חובות, נכסים, מעשיו בשעות הפנאי, מקומות הבילוי בהם הוא נצפה, האנשים איתם הוא מתרועע, מעשיו במקום עבודתו, והרשימה עוד ארוכה.

משרד החקירות "אביר" מתמחה בניהול תיקי חקירות אישות. ניסיון החברה רב השנים בתיקים מסוג זה הובילו את קברניטיה לפתח תוכנית עבודה מקצועית ובעלת אחוזי חשיפה מהגבוהים בתחום תיקי הבגידה וההונאה.

חקירות האישות מבוצעות ע"י צוותים מיומנים ויצירתיים, אשר נעזרים במיטב האמצעים והטכנולוגיה המתקדמת. החקירות מתנהלות ע"י חוקרים פרטיים, בעלי רישיונות מטעם משרד המשפטים, דבר אשר נותן תוקף משפטי לממצאי החקירה בבתי המשפט. החקירות מתקיימות בדיסקרטיות ובכפיפות לחוק הגנת הפרטיות

בסיומה של חקירת האישות מקבל הלקוח ממשרד "אביר" דו"ח מפורט שכולל צילומי וידאו וסטילס, הקלטות וצילומי מעקבים, וכן, כל פרט נוסף אשר יכול לסייע באימות או בהזמת החשדות של מזמין החקירה. נוסף על כך, מזמיני שירות חקירות האישות ב"אביר" מקבלים תמיכה מנטאלית צמודה, אשר ניתנת כתוצאה משנים של ניסיון בתחום רגיש ומורכב זה.

צוותי חברת "אביר" זמינים עבורכם לכל שאלה ויסייעו לכם לגלות את האמת, בכל דרך אפשרית, לנשום לרווחה ולשים קץ לתחושת הספק.

 

חקירות - לקוחות פרטיים