אביר - מודיעין וביטחון

לוגו אתר אביר מודיעין וביטחון
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטחון ארגוני

צרו איתנו קשר

2217*

התקשרו או מלאו את טופס צור קשר

חדשות

מבדקי מהימנות

מבדקי מהימנות

הון אנושי היה ונותר המרכיב החשוב ביותר בכל ארגון באשר הוא. בין אם מדובר במקום עבודה, התארגנות אנשים או קבוצה כזו או אחרת, עצם הידיעה כי הם קולטים אנשים איכותיים בעלי רמת מוסר גבוהה ואיכויות בלתי מבוטלות, הן בגדר ערך מוסף שעתיד להעניק לכם ביטחון והצלחה להמשך הדרך.
בטרם הנכם עתידים לגייס עובדים חדשים לשורותיכם, שימוש במבדקי מהימנות ככלי מקדים להערכת המועמד שלפניכם, עשויה להוביל להצלחה משמעותית בתהליך הגיוס. באותה נשימה זוהי הזדמנות למנוע מכם חלילה לגייס עובד ללא הכישורים המתאימים או כזה אשר סולם הערכים שלו אינו עולה בקנה אחד עם תפיסותיו של הארגון.

מבחן מהימנות – מה זה אומר?
מבדקי יושרה או מהימנות, אינם דבר חדש בעולם התעסוקה, ומהווים למעשה כלי אבן בוחן עבור מעסיקים לצורך הערכת כישורים ורמת מהימנות של המועמדים ,הניצבים מולם במסגרת ראיון עבודה.
מדובר במבחן ממוחשב אשר נבנה במקור על ידי פסיכולוגים במטרה לנסות ולקבוע את רמת היושר הבסיסית של המועמד, לבחון את תפיסת עולמו, כמו גם את נורמות ההתנהגות שלו.
מבדקיי המהימנות הוכחו לאורך השנים כיעילים במיוחד לצורך ניבוי התנהגויות לא רצויות בעבודה, לרבות אפשרויות לאיחורים, התנהגות בלתי הולמת, תקשורת בין-אישית נמוכה או עבודה שאינה תואמת את כללי הארגון.

אביר מודיעין וביטחון: למען השקט התעסוקתי שלך
מבדקי המהימנות התעסוקתית בחברת אביר מודיעין וביטחון ,הן כלי אולטימטיבי המיועד עבור מעסיקים שונים במשק הישראלי.
מבדקים אלו נבנו בהתאמה מיטבית לפרופיל המשרה המיועד ולפי דרישות הלקוח.
המבדקים כוללים מספר כלי מדידה מתוחכמים, שנועדו להוביל לתוצאות המדויקות ביותר לצורך הערכת המועמדים. המבחנים כוללים, בין היתר, גישות ותפיסות חברתיות, עמדות שונות מצד הנבדקים כלפי סוגי התנהגויות לא נאותות בשוק העבודה ועוד.
הוכח כי מעסיקים אשר עשו שימוש בשירותי מבחני המהימנות שלנו, המבוססים על מחקרים מעמיקים, הצליחו לסנן מבעוד מועד עובדים לא רצויים ומאידך לחזק את הארגון בעובדים איכותיים שתרמו למרקם המקצועי והחברתי כאחד.


רוצים לדעת עוד? נשמח להעניק ייעוץ וליווי שוטף בנושא מבחני מהימנות למען השקט התעסוקתי שלכם !

בודק...