אביר - מודיעין וביטחון

לוגו אתר אביר מודיעין וביטחון

ביטחון ארגוני

צרו איתנו קשר

2217*

התקשרו או מלאו את טופס צור קשר

חדשות

משבר המחסור בעובדי נתב"ג

״העיכובים בנתב״ג, התורים הענקיים, הם רק קצה הקרחון בכל הנוגע למשבר התעסוקה במשק הישראלי. יניר מלך נוגע בשורש של משבר המחסור בעובדי נתב"ג בראיון מיוחד

קרא עוד »
ביטחון ארגוני

אביר שירותי ביטחון אזרחיים, הינה החברה המובילה בתחום הביטחון הארגוני בארץ ומביאה מומחיות ייחודית, הנסמכת על ניסיון מצטבר רב שנים וכן מיזוג של כלים מעולם הביטחון המוסדי ועולם התעשייה, המסחר והמגזר הציבורי.

חברת "אביר" מעמידה לרשות לקוחותיה רכזי מודיעין ומנהלי ביטחון מקצועיים ומיומנים, בעלי רקע עשיר בתחום החקירות, המודיעין והאבטחה אשר מגובים ומתוגברים באופן קבוע ע"י השרשרת הניהולית וכלל אגפי החברה (כמו מנהלי אזור, חקירות, פוליגרף, טכנולוגיות אבטחה מתקדמות, דסק מודיעין, ועוד).

חברת אביר מעמידה לרשות רכזי המודיעין את כל הכלים והאמצעים המתקדמים בכדי להעניק לארגון בו הם משרתים, את השירות המקצועי והמקיף ביותר. אנו מאמינים שיש להפקיד את ניהול הביטחון הארגוני בידי חברה מקצועית שיש לה את כל היכולות, הכלים, הידע והנסיון.

מנהלי הביטחון של חברת אביר מוכשרים ומוכוונים להגנה על האינטרסים העסקיים של הארגון עפ"י דרישותיו, צרכיו וסדרי העדיפויות וכל זאת מבלי להפריע לתפעולו השוטף.

קציני הביטחון של חברת אביר מוכשרים לניהול הביטחון הכולל בחברה ולשמירה על האינטרסים העסקיים של הארגון עפ"י דרישותיו. כל זאת, מבלי להפריע לתפעולו השוטף של הארגון ותוך מתן התייחסות מיוחדת ללקוחותיו ודרישותיהם.

שחיתות אירגונית

פשיעה ושחיתות ארגונית

תופעת השחיתות מעכבת התפתחות של שווקים, מבריחה משקיעים, מייקרת עלויות של פעילות עסקית, מבריחה עובדים ישרים ומקצועיים, מערערת את המסגרת הארגונית/ ניהולית ופוגעת באמון העובדים

קרא עוד »
מהימנות תעסוקתית - אביר ביטחון ומודיעין

מהימנות תעסוקתית

חברות רבות משקיעות משאבים רבים באמצעי ביטחון ואבטחה, אך לא פעם שוכחות כי כ- 70% ממקרי תקיפת המידע בעולם המסחרי מבוצעות ע"י עובדי החברות עצמם.

קרא עוד »
ביטחון השרשרת הלוגיסטית - אביר ביטחון ומודיעין

ביטחון השרשרת הלוגיסטית

מעצם פעילותה, מהווה נקודת תורפה. רוב פעילותה מתבצעת מחוץ לתחומי הארגון והימצאות סחורה ומשאבים בידיים של גורמים חיצוניים. חברת אביר פיתחה לאורך שנים מומחיות ייחודית

קרא עוד »
קניין רוחני

קניין רוחני

לכל חברה עסקית יש נכסים. הקניין הרוחני הוא אחד היקרים והרגישים שבהם. קניין רוחני הוא שם כולל לסוגי זכויות בנכסים הלא-מוחשיים שהינם פרי יצירתו של

קרא עוד »
בודק...